Find an answer to your question ✅ “Which rate is a unit rate? A. $12/1hour B. 500miles/25gallons C. 15pounds/3cans D. $1/2pastries ...” in 📘 Mathematics if you're in doubt about the correctness of the answers or there's no answer, then try to use the smart search and find answers to the similar questions.