Find an answer to your question ✅ “You have $20 to spend at the snack bar all the snacks at the snack bar cost $1.25 how much money will you have left if you buy 12 snacks ...” in 📘 Mathematics if you're in doubt about the correctness of the answers or there's no answer, then try to use the smart search and find answers to the similar questions.
Search for Other Answers