Sign In
Ask Question
Mathematics
Sox
25 November, 04:57
What is $11.49 for 3 packages
+2
Answers (
1
)
L
Leonidas Payne
25 November, 05:07
0
The unit rate for each package would be $3.83 because $11.49 divided by 3 equals $3.83
Comment
Complaint
Link
Know the Answer?
Answer
Not Sure About the Answer?
Find an answer to your question ✅
“What is $11.49 for 3 packages ...”
in 📘 Mathematics if you're in doubt about the correctness of the answers or there's no answer, then try to use the smart search and find answers to the similar questions.
Search for Other Answers
You Might be Interested in
The domain of the following relation R { (6, - 2), (1, 2), (-3, - 4), (-3, 2) } is
Answers (1)
If the cos = 6/10 & tan = 8/6 what is sin?
Answers (1)
A landscaping business is purchasing plants from a nursery to finish a project. It will cost $14 each to buy each tree and $5 each to buy each bush. the landscaper wishes to keep the spending under $1,000.
Answers (1)
Which number round to 4100
Answers (1)
What does the fractions 20/100+25/100+25/100 equal?
Answers (2)
New Questions in Mathematics
1 3/5 x 2 1/7 Multiply. Write the product in lowest terms.
Answers (1)
Which expression is the factored form of 2/3x+4? A 2/3 (x+6) B 2/3 (x+12) C 2/3 (x+4) D 1/3 (2x+6)
Answers (1)
Carla's little brother has $.81 in his piggy bank. He told their mom that his piggy bank would contain 12 times that amount in 6 months. at the end of six months, he reached his savings goal. how much money was now in the bank?
Answers (1)
Find the lesser of two consecutive integers with a sum greater than 15
Answers (1)
Is five and + 20 equals 0.5 parentheses 10+40 parentheses equivalent
Answers (1)
Home
»
Mathematics
» What is $11.49 for 3 packages
Sign In
Ask Question
Menu
Calculator
Subjects
Mathematics
English
Physics
Chemistry
Biology
Geography
History
Computers & Technology
Engineering
Law
Business
Social Studies
Arts
Advanced Placement (AP)
SAT
Sign In
close
Sign In
Sign Up
Forgot Password?