Ask Question
24 June, 12:34

A 2-kilogram bag of sugar costs $5.09. What is the unit price, rounded to the nearest cent?

+1
Answers (1)
  1. 24 June, 14:24
    0
    Answer:their is something wrong in the question
Know the Answer?
Not Sure About the Answer?
Find an answer to your question ✅ “A 2-kilogram bag of sugar costs $5.09. What is the unit price, rounded to the nearest cent? ...” in 📘 Mathematics if you're in doubt about the correctness of the answers or there's no answer, then try to use the smart search and find answers to the similar questions.
Search for Other Answers