Find an answer to your question ✅ “A 500-g package of pastrami costs $6.25. a) Determine the unit price per 100 g. b) What would 750 g of pastrami cost? c) How much would 2 ...” in 📘 Mathematics if you're in doubt about the correctness of the answers or there's no answer, then try to use the smart search and find answers to the similar questions.
Home » Mathematics » A 500-g package of pastrami costs $6.25. a) Determine the unit price per 100 g. b) What would 750 g of pastrami cost? c) How much would 2 kg cost?