Ask Question
24 June, 07:36

Jill bought 3 cookies and 2 cupcakes for $12.25. Kim bought 5 cookies and 1 cupcake for $14.00.

+1
Answers (2)
  1. 24 June, 08:17
    0
    Are you asking to find the difference?
  2. 24 June, 08:44
    0
    nobody gives a chinky duck
Know the Answer?
Not Sure About the Answer?
Find an answer to your question ✅ “Jill bought 3 cookies and 2 cupcakes for $12.25. Kim bought 5 cookies and 1 cupcake for $14.00. ...” in 📘 Mathematics if you're in doubt about the correctness of the answers or there's no answer, then try to use the smart search and find answers to the similar questions.
Search for Other Answers