Ask Question
28 November, 04:47

At the store, 2 marbles cost $0.50, 6 marbles cost $1.50, and 14 marbles cost $3.50, how much will 9 marbles cost

+2
Answers (1)
  1. 28 November, 17:05
    0
    2.25 $.25 multiplied by 9
Know the Answer?
Not Sure About the Answer?
Find an answer to your question ✅ “At the store, 2 marbles cost $0.50, 6 marbles cost $1.50, and 14 marbles cost $3.50, how much will 9 marbles cost ...” in 📘 Social Studies if you're in doubt about the correctness of the answers or there's no answer, then try to use the smart search and find answers to the similar questions.
Search for Other Answers